• System Informacji Przestrzennej
  • Proekob
  • Szlak Jagielloński
  • English version
  • Facebook
  • Biuletyn Informacji Publicznej
  • Powiatowe Centrum Informacji
  • Lokalna Grupa Działania
  • Uniwersytet Dziecięcy

Wybory samorządowe 2006 - Składy Okręgowych Komisji Wyborczych

Składy osobowe Obwodowych Komisji Wyborczych powołanych do przeprowadzenia wyborów rad gmin, rad powiatów i sejmików województw zarządzonych na dzień 12 listopada 2006 roku

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1 w Bełżycach (Siedziba OKW Zespół Szkół im. Mikołaja Kopernika, ul. Bychawska 4, Bełżyce)

1. Edyta Dudek
2. Małgorzata Wysmulska
3. Eliza Furtak
4. Joanna Winiarska
5. Aneta Nawłatyna
6. Dorota Kamińska
7. Iwona Tracz
8. Bożena Rosińska
9. Andrzej Sulenta

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 2 w Bełżycach (Siedziba OKW Samorządowe Przedszkole Publiczne, ul. Bychawska 15, Bełżyce)

1. Monika Dudek- Chomicka
2. Agnieszka Matysek- Stec
3. Marcin Sobczak
4. Ewa Cygler
5. Małgorzata Pietrzak
6. Izabela Wójtowicz
7. Kamil Kiraga
8. Bogusław Myśliwiec
9. Wioletta Bukowska

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 3 w Bełżycach (Siedziba OKW Miejski Dom Kultury, ul. Tysiąclecia 26, Bełżyce)

1. Szymon Topyło
2. Paulina Siuda
3. Karolina Jachacz
4. Wioletta Woźniak
5. Iwona Kołodziejczyk
6. Karolina Kamińska
7. Dorota Kotłowska
8. Anna Zdunek
9. Anna Chomicka

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 4 w Bełżycach (Siedziba OKW Urząd Miejski w Bełżycach, ul. Lubelska 3, Bełżyce)

1. Dorota Żrodowska
2. Katarzyna Dobrowolska
3. Michał Chmielewski
4. Józef Przybysz
5. Anna Samolej
6. Anna Kryńska
7. Samanta Adamczyk
8. Arleta Wójtowicz
9. Marzena Wojtachnio

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 5 w Bełżycach (Siedziba OKW Zespół Szkół Nr 2, ul. T. Kościuszki 148, Bełżyce)

1. Antoni Karbowniczek
2. Elżbieta Gwóźdź
3. Magda Królikowska
4. Sylwia Wawer
5. Włodzimierz Woźniak
6. Roman Matejko
7. Krzysztof Chmielewski
8. Jadwiga Węglińska
9. Jolanta Rogala

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 6 w Babinie (Siedziba OKW Szkoła Podstawowa w Babinie)

1. Łukasz Łuczycki
2. Regina Słotwińska
3. Anna Dalmata
4. Krystyna Krysa
5. Stanisław Woźniak
6. Małgorzata Solis
7. Katarzyna Wójcik
8. Robert Matejko
9. Agnieszka Bednarczyk

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 7 w Matczynie (Siedziba OKW Szkoła Podstawowa w Matczynie)

1. Jan Bednarczyk
2. Marzena Plewik
3. Karol Błaszkiewicz
4. Dariusz Dalmata
5. Wioleta Gustyn
6. Dorota Sirow
7. Mariola Leszczyńska
8. Grzegorz Zagajewski
9. Marta Och

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 8 w Krzu (Siedziba OKW Szkoła Podstawowa w Krzu)

1. Waldemar Wójcik
2. Zofia Pietras
3. Marek Pietras
4. Jagoda Mendyk
5. Małgorzata Wójtowicz
6. Ewa Kotłowska
7. Leokadia Fiuk
8. Ireneusz Sola
9. Teresa Kotłowska

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 9 w Krężnicy Okrągłej (Siedziba OKW Gminny Ośrodek Zdrowia w Krężnicy Okrągłej)

1. Katarzyna Wrzesień
2. Anna Pietras
3. Teresa Matejko
4. Sylwia Kamola
5. Stanisław Łyjak
6. Katarzyna Kliczka
7. Marzena Kruczyńska
8. Włodzimierz Kalita-Babis
9. Barbara Rząd

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 10 w Wierzchowiskach Starych (Siedziba OKW Szkoła Podstawowa w Wierzchowiskach Starych)

1. Stanisław Chrzanowski
2. Marta Kołodziej
3. Aneta Zięba
4. Zbigniew Wójcik
5. Jerzy Błaszczak
6. Marianna Kieraga
7. Grzegorz Anasiewicz
8. Zygmunt Brodziak
9. Barbara Wójtowicz

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 11 w Bełżycach (Siedziba OKW Szpital Powiatowy, im. Dr Wojciecha Oczki w Bełżycach ul. Lubelska 90)

1. Krystyna Bednarczyk
2. Sebastian Sieńko
3. Anna Gontarczyk
4. Teresa Zając
5. Katarzyna Trepiak
6. Magdalena Wójtowicz
7. Zofia Tracz
 

Klub Żołnierzy Rezerwy LOK w Bełżycach

Reklama
Free business joomla templates