• System Informacji Przestrzennej
 • Rozkład jazdy BUS
 • Szlak Jagielloński
 • Facebook
 • Biuletyn Informacji Publicznej
 • Powiatowe Centrum Informacji
 • Lokalna Grupa Działania
 • Uniwersytet Dziecięcy

Cała Polska w czerwonej strefie

 

Więcej…

 

Udrażnianie rowów i przepustów melioracyjnych

Trwają pracę przy udrażnianiu rowów i przepustów melioracyjnych w miejscowości Babin. Burmistrz Bełżyc Ireneusz Łucka dziękuje Zarządowi Dróg Powiatowych w Lublinie za szybką reakcję w celu rozwiązania problemu zgłoszonego przez mieszkańców podczas ostatniego spotkania w Babinie.

Więcej…

 

Program współpracy Gminy Bełżyce z organizacjami pozarządowymi

Ogłoszenie Burmistrza Bełżyc w sprawie przeprowadzenia konsultacji społecznych dot. programu współpracy Gminy Bełżyce z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na rok 2021. (otwórz>>)

 

Komnikat

W związku z wymianą hydrantu na ul. Ewangelickiej w godzinach 11:00 - 15:00 nastąpi przerwa w dostawie wody na ulicach: Ewangelicka, Spółdzielcza, Ogrodowa i części Zamkowej i Szpitalnej.

Za utrudnienia przepraszamy.

 

Dziennik Ustaw

Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 16 października 2020 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii. (otwórz>>)

 

„Pod biało-czerwoną” weż udział -twój głos da nam szansę na maszt.

Projekt „Pod biało-czerwoną” zakłada sfinansowanie przez Rząd Rzeczypospolitej Polskiej zakupu masztów i flag w każdej z gmin w Polsce, której mieszkańcy dołączą do projektu. Inicjatywa zakupu masztu i flagi zależeć będzie od mieszkańców.

Więcej…

 

Informacja Starostwa Powiatowego w Lublinie dotycząca pracy inspektorów sprawujących nadzór nad lasami niestanowiącymi własności Skarbu Państwa.

Starostwo Powiatowe w Lublinie - Wydział Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa informuje, że od dnia 12 października 2020 r. pracownicy sprawujący z upoważnienia Starosty Lubelskiego nadzór na lasami niestanowiącymi własności Skarbu Państwa, nie będą prowadzić dyżurów w Urzędach Miejskich i Urzędach Gmin.

Dodatkowo informujemy, że wnioski o wyznaczenie do wyrębu i wydanie świadectwa legalności pozyskania drewna będą rozpatrywane na zasadach ogólnych po wpłynięciu wniosku do tut. Starostwa Powiatowego w Lublinie, ul. Spokojna 9, 20-074 Lublin.

 

Powiaty województwa lubelskiego w czerwonej strefie

Nowe zasady profilaktyki przeciw COVID-19 i kolejne powiaty w strefie czerwonej

Od 17 października w całym kraju wprowadzamy nowe narzędzia do walki z koronawirusem. W zależności od rozwoju sytuacji będziemy na bieżąco reagować i wprowadzać kolejne ograniczenia. Wszystko po to, aby ratować zdrowie i życie Polaków. Co zmieni się od najbliższej soboty? M.in. funkcjonowanie punktów gastronomicznych, działalność basenów i siłowni, a także maksymalna liczba uczestników zgromadzeń publicznych. Musimy na powrót ograniczyć kontakty społeczne – od tego zależy, jak szybko pokonamy drugą falę pandemii.

Rządowa strategia walki z pandemią ma trzy główne cele. Naszym priorytetem jest przede wszystkim bezpieczeństwo i wsparcie seniorów, odpowiedni dostęp do leczenia dla pacjentów z COVID-19 oraz podejmowanie takich działań, aby miały jak najmniejszy wpływ na gospodarkę i życie codzienne Polaków.

Więcej…

 

UWAGA KONKURS FOTOGRAFICZNY!

"Jesień w Powiecie Lubelskim" konkurs trwa od 13.10 do 30.10
Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym pt. Jesień w Powiecie Lubelskim

Więcej…

 

Zadbaj o siebie

 

Dzień Edukacji Narodowej

 

Więcej…

 

Trzeci przetarg ustny nieograniczony

Trzeci przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż prawa własności części nieruchomości gruntowej niezabudowanej stanowiącej własność Gminy Bełżyce.

 

Od 10 października obowiązek zakrywania ust i nosa nawet na ulicy.

Premier Mateusz Morawiecki i minister zdrowia Adam Niedzielski poinformowali  (8 października) o nowych obostrzeniach w związku z pandemią koronawirusa. Od soboty (10 października) zostaną wprowadzone nowe zasady bezpieczeństwa.

Główną zmianą jest rozciągnięcie na cały kraj obostrzeń występujących dotychczas w żółtej strefie. Po zmianach, część powiatów z najwyższą liczbą zachorowań trafi do strefy czerwonej. Od piątku,  9 października, Rządowe Centrum Bezpieczeństwa będzie wysyłało wiadomości SMS do mieszkańców powiatów, które weszły do strefy czerwonej.
Obowiązek zakrywania ust i nosa nawet na ulicy.

Więcej…

 

Ograniczona obsługa interesanta

W związku z nasileniem stanu epidemii koronawirusa,
Urząd Miejski w Bełżycach ogranicza bezpośrednią obsługę
interesanta do odwołania.

Jednocześnie informuję, że Urząd Miejski bez zakłóceń realizuje swoje obowiązki,
a do dyspozycji mieszkańców pozostawia inne środki komunikacji tj.:
telefon, platforma ePUAP, poczta elektroniczna.

Do załatwienia spraw prosimy używać poniższych danych kontaktowych:

tel.: 81 517 27 28

fax: 81 440 31 06

e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

adres skrytki EPUAP: /622p5trthk/skrytka

 

Rzeźba

Ochrona Zabytków
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego


Informujemy, że Gmina Bełżyce zakończyła zadnie pn. ,,Bełżyce, rzeźba – król Władysław Jagiełło ze zdroju (1917 r.), ul. ks. bp. T. Wilczyńskiego 7: konserwacja rzeźby” realizowane ze środków pozyskanych w ramach Programu Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego 2020 r. - Ochrona Zabytków.

Więcej…

 

Rewitalizacja pomnika

,,Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z artykułem art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.”

Informujemy, że Gmina Bełżyce przeprowadziła rewitalizację pomnika upamiętniającego wydarzenia z II Wojny Światowej w miejscowości Wierzchowiska Stare, realizowanego w ramach umowy dotyczącej dofinansowania zadania w ramach Programu - Miejsca pamięci i trwałe upamiętnienia w kraju ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury. Kwota dofinansowania to 14 400,00 zł.

Więcej…

 

Loteria Powszechnego Spisu Rolnego 2020

Użytkownicy gospodarstw rolnych, którzy dokonali samospisu  w aplikacji spisowej mogą wziąć udział w LOTERII POWSZECHNEGO SPISU ROLNEGO 2020, która trwa od 1 października do 23 listopada 2020 r.  

Szczegółowe informacje oraz regulamin loterii dostępne są na stronie internetowej:  www.loteria.spisrolny.gov.pl. Została również uruchomiona Infolinia, która obsługuje przedsięwzięcie pod numerem telefonicznym 22 122 18 11.

 

Więcej…

 

Informacja

Zapraszamy mieszkańców obszarów wiejskich województwa lubelskiego do udziału w projekcie " Inkubatory Przetwórstwa Lokalnego szansą na współpracę w sektorze rolnym" współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Schematu II Pomocy Technicznej "Krajowa Sieć Obszarów Wiejskich" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Więcej…

 

Zawiadomienie

Zawiadomienie o XXX sesji Rady Miejskiej w Bełżycach w dniu 30 września 2020 roku. (otwórz>>)

 

Jesienny Rajd Pamięci

Burmistrz Bełżyc zaprasza Mieszkańców gminy, dzieci i młodzież wraz opiekunami na Jesienny Rajd Pamięci do Starych Wierzchowisk, który organizowany jest w najbliższą sobotę. Zapewniamy powrotny transport oraz kiełbaskę na ognisko.
Przypominamy jednocześnie, że w czasie wydarzenia obowiązuje reżim sanitarny zgodnie z zaleceniami GIS-u.
Szczegóły i program Rajdu na plakacie.
 

Strona 3 z 9

Gości online

Naszą witrynę przegląda teraz 173 gości 
 • Dziennik Ustaw Rzeczypospolitej Polskiej
 • Monitor Polski Dziennik Urzędowy Rzeczypospolitej Polskiej
 • Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej
 • Powiatowe Centrum Informacyjne
 • Mikroporady
 • Proekob
 • Miasto i biznes

Zawiadomienia o planowanych wyłączeniach prądu

Reklama

Sesja

Reklama

Powszechny Spis Rolny PSR 2020

Reklama

LAWP

Reklama

Wizualizacja 3D zmian MPZP Gminy i Miasta Bełżyce

Reklama

Platforma Zakupowa

Reklama

Partycypacja w planowaniu przestrzennym

Reklama

Rewitalizacja Bełżyc

Reklama

Rodzina 500 +

Reklama

Uniwersytet Dziecięcy

Reklama

"Oligus"

Reklama

Klub Żołnierzy Rezerwy LOK w Bełżycach

Reklama

Lubelska Izba Rolnicza

Reklama
Free business joomla templates